Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
pl
PL
plPL
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: 663 77 40 35
tu ma być podpis zdjęcia slidera
nawet dzielony na 2 linie
MENU
Klienci o nas

Firma Polskie Centrum Produktywności Sp z o.o. jest partnerem, którego polecamy do współpracy w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Nasze referencje
Kontakt z nami
Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o.

Biuro Polska
Wrocławska 14
41-902 Bytom
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: +48 663 77 40 35


Biuro Szwecja
Adres siedziby: Stora Torget 4,534 31 Vara
Adres korespondencyjny: Box 26, 534 21 Vara
Telefon: 0500-49 59 30
Napisz do nas
Profil działalności
Struktura grupy MVV

 

Konsultanci notowanej na giełdzie firmy MVV Holding AB już od lat 60-tych budują potęgę systemów produkcyjnych takich firm jak Volvo, Electrolux, Husquarna, Aker Solutions, Tetra Pak. MVV łączy praktyczną działalność konsultingową z najnowocześniejszymi rozwiązaniami IT, wspierającymi Lean Manufacturing. MVV Pracuje bazując na koncepcie Continuous Improvement, ale używa bardzo zaawansowanych narzędzi i metod jak np. metody mierzenia czasu MTM, SAM, MOST, badania migawkowe a także software'u CASAT NX, CASAT RS. MVV jest członkiem międzynarodowej organizacji IMD i posiada prawa do certyfikacji firm z zakresu stosowania metod pomiaru czasu pracy i dokumentacji procesu produkcyjnego z rodziny MTM. Zatrudnia, oprócz grupy doświadczonych wdrożeniowców i trenerów, również kilkunastu konsultantów przemysłowych. Posiada umowy partnerskie z firmami zajmującymi się dystrybucją systemów zintegrowanych SAP, IFS, MOVEX i wieloma innymi.

Lokalizacja grupy MVV w Szwecji, Norwegii i Polsce.

 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat grupy zapraszamy na stronę www.mvv.se

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2014 @ pcp.com.pl
strony internetowe kraków