Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
pl
PL
plPL
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: 663 77 40 35
tu ma być podpis zdjęcia slidera
nawet dzielony na 2 linie
MENU
Klienci o nas

Firma Polskie Centrum Produktywności Sp z o.o. jest partnerem, którego polecamy do współpracy w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Nasze referencje
Kontakt z nami
Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o.

Biuro Polska
Wrocławska 14
41-902 Bytom
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: +48 663 77 40 35


Biuro Szwecja
Adres siedziby: Stora Torget 4,534 31 Vara
Adres korespondencyjny: Box 26, 534 21 Vara
Telefon: 0500-49 59 30
Napisz do nas
Pracownicy zgłaszają pomysły, ale nie chcą od razu nagrody

Jeden z naszych klientów nazwijmy go „Matred” wprowadził ciekawy system nagradzania pracowniczych pomysłów. Opiera się on o punkty i specjalny katalog z nagrodami. Promuje też pracę grupową. Jak dotąd firma wdrożyła już wiele ciekawych rozwiązań, oszczędziła kilkaset tysięcy złotych. Co ciekawe, mało kto zgłosił się po nagrodę...

 

Większość zbiera punkty i oszczędza na kino domowe i inne wielkie atrakcje. Poniższy artykuł składa się z materiałów udostępnionych nam przez pracownika tej firmy i z fragmentów pracy dyplomowej pana Rafała Domińczyka, którego spotkaliśmy podczas wykładów prowadzonych przez trenerów PCP Sp. z o.o. na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Obu panom serdecznie dziękujemy.

 

Krótko o firmie.

 

W firmie Matred obecnie pracuje 130 osób. Trzydziestu kilku pracowników administracyjnych, 6 osobowy dział utrzymania ruchu i prawie 90 pracowników produkcji. Większość załogi to ludzie młodzi - do 40 lat. System wniosków Firma od jakiegoś czasu przymierzała się do wdrożenia systemu wniosków KVP, na wzór i za wytycznymi przekazanymi przez firmę matkę, w której program działa od kwietnia 1999 i przyniósł już ogromne oszczędności.

 

Przez prawie rok poszukiwaliśmy na rynku polskim partnera, który pomógłby nam we wdrożeniu programu, sprawieniu, że wystartuje on z właściwym impetem oraz będzie efektywnie funkcjonował i mocno się rozwijał. Wiedzieliśmy, że sami nie jesteśmy w stanie zrealizować tego zadania. Po zapoznaniu się z kilkoma firmami oferującymi interesujący nas zakres usług, ostatecznie zdecydowaliśmy, że zaprosimy do współpracy Polskie Centrum Produktywności Sp. z o.o. , ponieważ spodobał nam się zakres wiedzy merytorycznej, poparty dużą praktyką szkoleniową i właściwe naszym zdaniem usposobienie trenerów PCP.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2014 @ pcp.com.pl
strony internetowe kraków