Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
pl
PL
plPL
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: 663 77 40 35
tu ma być podpis zdjęcia slidera
nawet dzielony na 2 linie
MENU
Klienci o nas

Firma Polskie Centrum Produktywności Sp z o.o. jest partnerem, którego polecamy do współpracy w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Nasze referencje
Kontakt z nami
Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o.

Biuro Polska
Wrocławska 14
41-902 Bytom
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: +48 663 77 40 35


Biuro Szwecja
Adres siedziby: Stora Torget 4,534 31 Vara
Adres korespondencyjny: Box 26, 534 21 Vara
Telefon: 0500-49 59 30
Napisz do nas
System Kaizen w Philips-ie na przykładzie

Konkretny przypadek projektu usprawniającego działanie przedsiębiorstwa. Celem jest obniżenie kosztów chemikaliów stosowanych do obróbki ścieków pogalwanicznych o 25% w stosunku do 2003 roku w jednym z zakładów Philipsa w Polsce.

 

Cały jednak urok artykułu Elżbiety Jakubiec to osadzenie tego projektu w dokładnie opisanej kulturze firmy Philips . Poznajemy kolejno filozofię jakości Philipsa (BEST - Business Excellence through Speed and Teamwork) oraz philips-owy system Kaizen (QIC - The Quality Improvement Competition) z ciekawie zorganizowanym międzynarodowym współzawodnictwem . To wiele nam z kolei mówi podstawach motywacji pracowników, którzy podjęli się tak trudnego zadania jak obniżenie kosztów chemikaliów.

 

Wreszcie sam projekt ze szczegółowym opisem narzędzi analitycznych. Zachęcam do lektury! Jakość wg Philips’a Philips w ciągu swojej długoletniej historii istnienia wprowadził wiele różnych narzędzi i technik poprawiających jakość swoich wyrobów. W swoich działaniach firma kierowała się przede wszystkim dobrem klientów – chęcią dostarczenia wyrobów o najwyższej jakości, po przystępnych cenach, które będą spełniały ich wymagania.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2014 @ pcp.com.pl
strony internetowe kraków