Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
pl
PL
plPL
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: 663 77 40 35
tu ma być podpis zdjęcia slidera
nawet dzielony na 2 linie
MENU
Klienci o nas

Firma Polskie Centrum Produktywności Sp z o.o. jest partnerem, którego polecamy do współpracy w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Nasze referencje
Kontakt z nami
Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o.

e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: +48 663 77 40 35

Napisz do nas
Profil działalności

Polskie Centrum Produktywności jest firmą szkoleniowo – doradczą funkcjonującą na rynku polskim od 1999 roku. Od 2006 roku byliśmy częścią międzynarodowej grupy MVV Holding mającą swoje siedziby w Szwecji, Norwegii i Polsce. Obecnie firma należy do polskich właścicieli.

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowego wsparcia dla firm produkcyjnych i usługowych w zakresie poprawy efektywności i organizacji procesów.

Realizujemy go poprzez trzy główne obszary naszej działalności i świadczenie wysokiej jakości usług:

 

1.     projekty diagnozy i poprawy efektywności procesów i organizacji
w zakładach produkcyjnych i firmach usługowych
         
2.     dostarczanie wiedzy i umiejętności dla pracowników naszych Klientów poprzez warsztaty, treningi i wymianę doświadczeń
         
3.      wsparcie softwarowe dla firm produkcyjnych
         
         

 Naszym atutem jest ponad 20 letnie praktyczne doświadczenie w środowisku produkcyjnym w Polsce i za granicą oraz możliwość ciągłej wymiany wiedzy pomiędzy nami a szwedzkimi partnerami.

Trenerzy i konsultanci PCP sp. z o.o. to praktycy, którzy co najmniej kilka lat spędzili w działach continuous improvement lub na kierowniczych stanowiskach w międzynarodowych firmach produkcyjnych.

Cechuje nas elastyczność, rzetelność w wykonywaniu każdego zlecenia i odwaga poparta doświadczeniem w podejmowaniu trudnych wyzwań.

Partnerzy
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2021 @ pcp.com.pl
strony internetowe kraków