Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
pl
PL
plPL
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: 663 77 40 35
tu ma być podpis zdjęcia slidera
nawet dzielony na 2 linie
MENU
Klienci o nas

Firma Polskie Centrum Produktywności Sp z o.o. jest partnerem, którego polecamy do współpracy w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Nasze referencje
Kontakt z nami
Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o.

e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: +48 663 77 40 35

Napisz do nas
Profil działalności
Partnerzy

Solme AB- oprogramowanie AviX


Polskie Centrum Produktywności jest jedynym w Polsce partnerem AviX Suite. AviX to kompleksowa platforma dla inżynierii produkcji i technologii procesów- oprogramowanie stworzone do analizowania, projektowania, usprawniania i optymalizacji (continuous improvement) Ludzi – Procesów – Produktów w przedsiębiorstwach na całym świecie. Wraz z AVIX chcemy wesprzeć naszych klientów w ich dalszym rozwoju. Dzięki AVIX Suite możesz zacząć wprowadzać swoje przedsiębiorstwo w niezbędne do utrzymania konkurencyjności procesy Lean lub przenieść już istniejące procesy usprawniania na kolejny poziom.

 

Revere AB


Polskie Centrum Produktywności jest jedynym w Polsce dystrybutorem gier symulacyjnych Lean Game ® i Lean Admin Game®. Na bazie tych gier przeprowadzamy szkolenia otwarte lub szkolenia zamknięte, prezentujące podstawowe techniki optymalizacji produkcji lub optymalizacji pracy administracji w środowisku gry symulacyjnej. Szkolenia prowadzą licencjonowani trenerzy.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2021 @ pcp.com.pl
strony internetowe kraków