Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
pl
PL
plPL
e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: 663 77 40 35
tu ma być podpis zdjęcia slidera
nawet dzielony na 2 linie
MENU
Klienci o nas

Firma Polskie Centrum Produktywności Sp z o.o. jest partnerem, którego polecamy do współpracy w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń.

Nasze referencje
Kontakt z nami
Polskie Centrum Produktywności Sp. z o. o.

e-mail: info@pcp.com.pl
telefon: +48 663 77 40 35

Napisz do nas
O szkoleniach PCP

Dla naszych Klientów organizujemy szkolenia dedykowane oraz tworzymy indywidualne cykle szkoleniowe w zakresie organizacji, optymalizacji i zarządzania procesami: produkcyjnymi, administracyjnymi oraz logistycznymi.

 

Każde szkolenie opiera się na przykładach, zdjęciach, filmach z rzeczywistych procesów, często symulacjach, na bazie których wykonywane są ćwiczenia umożliwiające zrozumienie i trening przekazywanej wiedzy i nabywanie praktycznych umiejętności.
Szkolenia zamknięte mają formę warsztatów prowadzonych na halach produkcyjnych lub w miejscu występowania analizowanego procesu.

 

 

Każde szkolenie odnosi się do Twojego realnego procesu, korzystamy z realnych danych do obliczeń i analiz – dlatego nasi uczestnicy cenią praktyczne podejście trenerów PCP! Dla potrzeb naszych Klientów po poznaniu specyfiki procesu możemy stworzyć dedykowane gry szkoleniowe, jakie projektowaliśmy dla wybranych Klientów.

 

 

Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie na terenie swojej Firmy skontaktuj się z nami.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2021 @ pcp.com.pl
strony internetowe kraków